Rent A Car

“Yolculuğunuz Bizimle Güvenli, Konforlu ve Keyifli Olsun!.”
Modoğlu Rent A Car
Modoğlu Group

2006 yılında Modoglu Group bünyesinde İstanbul Bostancı da kurularak 10 aracı ile hayatına başlayan Bostancı Rent A Car, kurumsal firma ve personellerine özellikli hizmet veren, yenilikçi çözümleriyle sektörüne öncülük eden, %100 Türk sermayesi ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan, günlük ve kısa dönem araç kiralamasında uzmanlaşmış 24 saat kesintisiz hizmet veren RENT KASKO’lu araçları ile ‘’Türkiye’nin Oto Kiralama Firması’’dır. Hedefimiz sürekli yenilikçi çalışmalarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, haklı başarımızı en yüksek müşteri memnuniyeti ile korumaktır. Oto kiralama ile ilgili ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. ‘’Türkiye’nin Oto Kiralama’’ firması olarak gururla yarattığımız markamızı, yenilikçi ve rekabetçi projelerimiz, sürekli gelişim hedefimizle, yakın gelecekte yurtdışında da ülkemizi temsil etmek için araştırma ve çalışmalarımız devam etmektedir. Web sitemizde yurtiçi ve yurtdışı onlıne rezervasyon imkanı ve kiralanan tüm araçların detaylı bilgileri sunulmakta olup araç kiralama ile ilgili tüm bilgiler bulunmaktadır. Güvenli ve huzurlu yolculuklar dileriz…

0

Araç Kiralama

0

Kullanıcı

0

Araçlar

0

Memnun Müşteriler

Misyonumuz

Bostancı Rent a Car olarak, müşterilerimize seyahat deneyimlerini kolaylaştırmak ve zenginleştirmek için çaba gösteriyoruz. Misyonumuz, güvenilir ve kaliteli araç kiralama hizmetleri sunarak her müşterimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktır.

Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak benimsiyoruz ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Her müşterimize kişiselleştirilmiş, dostane ve profesyonel bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. İhtiyaçlarına uygun araçları en uygun fiyatlarla temin etmek ve kusursuz bir kiralama deneyimi sağlamak için sürekli olarak çalışıyoruz.

  • Müşteri Hizmetleri Deneyimi
  • Araç Yönetimi
  • Kiralama Sözleşmeleri ve Belgeleri
  • Rezervasyon ve Takip Sistemi
  • Araç Sigortası
  • Süreç ve Performans İyileştirme

Deneyimimiz

Araç Filosu Çeşitliliği 95%
Güvenlik ve Bakım Standartları 100%
Yerel ve Global Varlık 90%
Müşteri Memnuniyeti 99%

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin !