Biz Kimiz ?

Modoğlu Group; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar.

Modoğlu Group; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ilçelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamıştır.

Bu değerler çerçevesinde Modoğlu Group Şirketinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entelektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmeyi amaçlamıştır.

Akaryakıt Firmamız

Faaliyet gösterdiğimiz petrol sektöründe kaliteli hizmet anlayışımız, yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinen ve bu doğrultuda kendini sürekli geliştiren şirket kimliğimizle öncü olarak büyümeye devam etmekteyiz.

İnşaat Firmamız

1960 yılında Firma sahibi Abdülmecit Modoğlu tarafından Modoğlu İnşaat Firması olarak kurulmuş ve bu sektördeki çalışmalarına devlet müteahhitliği ve özel sektör taahhütleri yaparak başlamıştır.

Rent A Car Firmamız

2006 yılında Modoglu Group bünyesinde İstanbul Bostancı da kurularak Bostancı Rent A Car, yenilikçi çözümleriyle sektörüne öncülük eden, %100 Türk sermayesi ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan, günlük ve kısa dönem araç kiralamasında uzmanlaşmış 24 saat kesintisiz hizmet veren RENT KASKO’lu araçları ile ‘’Türkiye’nin Oto Kiralama Firması’’dır.

Denizcilik Firması

Modoğlu Denizcilik, denizcilik sektöründe liderliğini sürdüren bir kurumsal group olarak öne çıkıyor. Geniş hizmet yelpazesi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile tanınan şirket, denizcilik dünyasında kalite ve güvenilirliği temsil ediyor. Modoğlu Denizcilik, denizcilik sektöründe liderliğini sürdüren bir kurumsal holding. Uzman ekibi ve yenilikçi hizmetleriyle sektöre yön veriyor.

İş Planlamak İçin Bir Danışmana mı İhtiyacınız Var?