Hakkımızda

Modoğlu Group’un  temeli 1960 yılında Abdulmecid  Modoğlu tarafından atılmıştır.   insanlığın, özellikle müşterilerinin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Modoğlu Group; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ilçelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamıştır.

Bu değerler çerçevesinde Modoğlu Group Şirketinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek,  entelektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmeyi amaçlamaktır

Modoğlu Group kendi sektöründe yaşanan çağdaş gelişimi ve değişimi yakalamak, profesyonel kadro ve teknoloji desteğiyle; fiziki, teknik, insani imkan ve yöntemleri kullanarak, sektörel başarı çizgisini yükseltmek; sektörde öncü, yönlendirici, yapıcı, lider, inanılan, güvenilen, saygı duyulan, başarılı bir kurum olmayı devam ettirmek; organizasyon, sermaye yapısı, pazar payı gibi alanlarda büyümektir. Modoğlu Group bu hedefleri oluştururken, alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip, tüm sorumluluklarının bilincinde, genç, uzman ve dinamik kadrosunun yarattığı enerjiye inanmıştır.

Kaliteden Ödün Vermeden, 60 Yılı Aşkın Tecrübe Ve Emin Adımlar ile Yolumuza Devam Ediyoruz.

İş Planlamak İçin Bir Danışmana mı İhtiyacınız Var?