Rent a Car

/ bostancirentacar
2006 yılında Modoglu Group bünyesinde İstanbul Bostancı da  kurularak 10 aracı ile hayatına başlayan Bostancı Rent A Car,  kurumsal firma ve personellerine özellikli hizmet veren, yenilikçi çözümleriyle sektörüne öncülük eden, %100 Türk sermayesi ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan, günlük ve kısa dönem araç kiralamasında uzmanlaşmış  24 saat kesintisiz hizmet veren RENT KASKO’lu araçları ile ‘’Türkiye’nin Oto Kiralama Firması’’dır.
Hedefimiz sürekli yenilikçi çalışmalarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, haklı başarımızı en yüksek müşteri memnuniyeti ile korumaktır.
Oto kiralama ile ilgili ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. ‘’Türkiye’nin Oto Kiralama’’ firması olarak gururla yarattığımız markamızı, yenilikçi ve rekabetçi projelerimiz, sürekli gelişim hedefimizle, yakın gelecekte yurtdışında da ülkemizi temsil etmek için araştırma ve çalışmalarımız devam etmektedir.
Web sitemizde yurtiçi ve yurtdışı onlıne rezervasyon imkanı ve kiralanan tüm araçların detaylı bilgileri sunulmakta olup araç kiralama ile ilgili tüm bilgiler bulunmaktadır.
Güvenli ve huzurlu yolculuklar dileriz…

www.bostancirent.com